Přihlaste se do naší autoškoly. Přihlášku můžete vyplnit přímo u nás nebo doma on line. K ní budete potřebovat také doložit potvrzení o vaší zdravotní […]

Přihlaste se do naší autoškoly. Přihlášku můžete vyplnit přímo u nás nebo doma on line. K ní budete potřebovat také doložit potvrzení o vaší zdravotní způsobilosti. To vám na požádání vydá váš praktický lékař. Vlastní výuka se skládá z teoretické a z praktické části, V teorii se naučíte dopravní předpisy, v praktické jíž budete jezdit, a to pod dohledem instruktorů.
 
Moderně vybavené učebny
S řidičákem na motorku nebo na osobní automobil můžete objet celou republiku nebo vyjet i do zahraničí. Než ho získáte, musíte se vše pořádně naučit. Na konci kurzu se skládají závěrečné zkoušky. Teprve po jejich zvládnutí, můžete sami vyjet do ulic.
 
Několik poboček
Naši učitelé se vám budou individuálně věnovat. Vychovali již mnoho řidičů, kteří se bez problémů pohybují po našich ulicích. Své služby nabízíme na několika pobočkách.
 

Next Post

Hotel pre vás

Čt Dub 4 , 2019
Radi by sme vám ponúkli kongresový hotel, kde sa môžete ubytovať spolu so svojou rodinou, priateľmi, či kolegami. Hotel je veľmi pekne zariadený, je […]