Přihlaste se do naší autoškoly. Přihlášku můžete vyplnit přímo u nás nebo doma on line. K ní budete potřebovat také doložit potvrzení o vaší zdravotní […]

Přihlaste se do naší autoškoly. Přihlášku můžete vyplnit přímo u nás nebo doma on line. K ní budete potřebovat také doložit potvrzení o vaší zdravotní způsobilosti. To vám na požádání vydá váš praktický lékař. Vlastní výuka se skládá z teoretické a z praktické části, V teorii se naučíte dopravní předpisy, v praktické jíž budete jezdit, a to pod dohledem instruktorů.
 
Moderně vybavené učebny
S řidičákem na motorku nebo na osobní automobil můžete objet celou republiku nebo vyjet i do zahraničí. Než ho získáte, musíte se vše pořádně naučit. Na konci kurzu se skládají závěrečné zkoušky. Teprve po jejich zvládnutí, můžete sami vyjet do ulic.
 
Několik poboček
Naši učitelé se vám budou individuálně věnovat. Vychovali již mnoho řidičů, kteří se bez problémů pohybují po našich ulicích. Své služby nabízíme na několika pobočkách.
 

Next Post

Nové sklo pro váš vůz? Okamžitě a střelhbitě!

Čt Čvc 2 , 2020
Autosklo Praha Potřebujete opravit poškozené sklo nebo ho celé vyměnit? Nemůžete najít tu správnou a nejbližší autoopravnu? Již nehledejte, Autosklo Praha je ta pravá […]