Autosklo Praha Potřebujete opravit poškozené sklo nebo ho celé vyměnit? Nemůžete najít tu správnou a nejbližší autoopravnu? Již nehledejte, Autosklo Praha je ta pravá […]

Autosklo Praha

Potřebujete opravit poškozené sklo nebo ho celé vyměnit? Nemůžete najít tu správnou a nejbližší autoopravnu? Již nehledejte, Autosklo Praha je ta pravá právě pro vás. Nabízíme také mobilní montáže.

Autosklo Praha

Mobilní montáže fungují po celé České republice. Stačí nám zavolat a my za vámi přijedeme kamkoliv a přímo na místě vám autosklo opravíme. Pro Autosklo Praha nejsou překážkou ani mrazy do – 10°C. Používáme speciální lepidla, která s tím nemají problém. Naši profesionální odborníci si poradí se vším i v terénu.

Nonstop servis

Zákazníci Autoskla Praha již také můžou využít nonstop servis. A to v případě vykradení auta nebo rozbití autoskla, kdy je nutné opravit nebo vyměnit ihned. Stačí zavolat na nonstop linku. Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem.

Next Post

Seznamte se s úvěrem zvaným americká hypotéka

Ne Dub 14 , 2019
Jedná se o úvěr, který je zajištěný nemovitým majetkem, ale není vázaný účelovostí finančních prostředků. Jinak řečeno, sice ručíte za úvěr bytem, nebo domem, ale […]