PR články

1 měsícem ago

PR články a jejich psaní mají určitá pravidla. Jisté detaily se liší i podle webů, na kterých jsou publikovány. Zásadou je nepříliš vysoká hustota klíčových […]

PR články a jejich psaní mají určitá pravidla. Jisté detaily se liší i podle webů, na kterých jsou publikovány. Zásadou je nepříliš vysoká hustota klíčových slov. S těmi to není dobré přehánět. Psaní by mělo probíhat bez pravopisných chyb.
PR články by měly mít nadpisy dostatečně popisující a charakterizující následující text. Žádné pasáže by neměly znít krkolomně a strojeně. V textu by se mělo dát dobře orientovat. Text by měl být rozhodně unikátní. Duplicitní pasáže jsou velice dobře rozpoznány roboty, a ignorovány.

Žádná duplicita

Duplicitní Pr články nemají žádný prospěšný význam. Roboti je odhalí a následně ignorují. Pokud umístíte článek na několik různých míst, je zapotřebí jej dostatečně obměnit, aby byl vždy originální.

Next Post

Rozhodně se k nám rádi vrátíte

Pá Čvn 26 , 2020
Pokud se schová slunce za mráček, můžete vyjet na hrad Bezděz či Houska. Sloup v Čechách je také plný překvapivých historických krás. Zoo Liberec pobaví […]