Samozavlažovací květináče lechuza nejen skvěle fungují, ale i krásně vypadají. K dostáníjsou v mnoha provedeních, barvách a typech. Rostliny pěstovanév těchto nádobách vydrží i několik týdnů bez zalévání. Voda ze zásobníkuse účinně redistribuuje, a rostlina z ní čerpá dlouho. Můžete tak odjetpryč bez starostí o vaše květinky. Také můžete pěstovat pokojové rostliny, ipokud je zapomínáte pravidelně zalévat, nebo nemáte moc času. Květináče mají zabudovanou měrku, která ukazuje stav vodní hladiny v zásobníku.Snadné zalévání a hnojení je umožněno praktickou šachtou vedoucí do zásobníku.Tyto květináče nevyžadují podložky.

Barevné květináče

Výrobky lechuza jsounádherně barevné a moderní. Na povrchu jsou ošetřené keramickým nebo kovovýmleskem. Krásně oživí interiér i exteriér. Vybírat můžete z mnoha tvarů,velikostí, barev a provedení. Samozavlažovací systém je k výrobkůmv ceně. Materiál je odolný proti mrazu, slunci i nárazu. Nebledne, aninepraská poté, co se květináč třeba při větru převrhne. Stabilita našichkvětináčů je jistá.

Next Post

Dnešní situace s čištěním

Čt Úno 8 , 2018
Přestože líh kdysi velice dobře odmašťoval i rozpouštěl různé nanesené nečistoty a následně se dobře odpařoval z hlav, takže zůstávaly rychle suché, měl líh přece […]