Máte v plánu přestěhovat svou společnost na jiné místo? Rádi byste, aby změna sídla firmy proběhla bez jakýchkoli komplikací a aniž byste museli závažným způsobem narušit svou činnost? Pověřte nás administrativní činností, se změnou adresy související, ať už je třeba změnit společenskou smlouvu u vaší akciové společnosti, nebo společnosti s ručením omezeným, či nikoli. Se vší pečlivostí za vás zajistíme vše potřebné, včetně změny zápisu v obchodním rejstříku a u dalších příslušných správních orgánů.

Přestěhujte svou firmu bez zbytečných prodlev

Ať už je změna sídla firmy nutná z jakéhokoli důvodu, vždy se na nás můžete spolehnout. Stačí nám poskytnout základní údaje a dokumenty a o zbytek už se postaráme sami. Vy se tak můžete plně věnovat záležitostem týkající se fyzického stěhování a o to, aby váš provoz nebyl zbytečně přerušován. Náš tým specialistů s dlouholetými zkušenostmi a komplexními službami je vám kdykoli k dispozici. Ve velmi krátkém časovém horizontu tak můžete vítat klienty na své nové lukrativní adrese.

Next Post

S autoskly od specialistů bude vše v pořádku

Čt Bře 15 , 2018
Stala se i vám nějaká nepříjemná nehoda? Poškodilo se vaše vozidlo a máte problém s tím, že se například rozbilo vaše okénko? Pokud ano, měli byste […]