Čekáte miminko?  Jistě už také chystáte výbavičku, možná už máte postýlku i kočárek, možná máte dudlíky, pleny a lahvičky. A v této chvíli už vás nejspíš čeká to nejdůležitější, oblečení. Jenomže to není tak jednoduché. Kolik kusů koupit, jaké velikosti? Záleží také na ročním období, kdy se vám miminko narodí. Podle toho budete kupovat bundičky či oblečení s krátkým nebo dlouhým rukávem. Jedno vám však nesmí chybět nikdy. Základ veškerého oblečení malých miminek tvoří body kojenecké, které je z mnoha důvodů velmi praktické.

Kvalitní materiál a pohodlné střihy

Body se totiž snadno obléká, svléká i zapíná. Dobře drží plínku, zabraňuje jejímu nechtěnému sundání u starších dětí, ale především, chrání dětská záda před chladem. Dospělý člověk si oblečení snadno urovná, ale malé miminko ne. Takový kousek oblečení mějte připraven v různých variantách, s krátkým i dlouhým rukávem. Vyberte si u nás z mnoha barevných a vzorovaných variant. Univerzální, pro dívky nebo pro chlapce. Zaručíme vám pouze kvalitní a prodyšný materiál a pohodlné střihy, to je totiž pro malé děťátko to nejdůležitější.

Next Post

Letenky last minute s naším operátorem

Pá Pro 13 , 2019
Vše pro vás může být naprosto snadné. Zadejte datum, třídu, společnost a náš operátor vám vyhledá letenku přesně tam, kam potřebujete. Vždy vybíráme spolehlivé letecké […]